Krzysztof Hausner: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
|1967/1968||I liga||6||2 | |1967/1968||I liga||6||2 | ||
|- | |||
|1967/1968||Puchar Polski||3||0 | |||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''||'''6'''||'''2''' | | ||'''SUMA:'''||'''6'''||'''2''' | ||
Wersja z 18:38, 19 lut 2014
| Krzysztof Hausner | |
| |
| Data i miejsce urodzenia | 13 marca 1944 r. Kraków |
| Data i miejsce śmierci | 26 stycznia 2004 r. Kraków |
| piłka nożna | |
| Przynależność klubowa | Nadwiślan Kraków Unia Tarnów Cracovia Kraków Zagłębie Sosnowiec (1968) Wisła Kraków Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
| Okres kariery | od ? do 1973 |
| Kariera reprezentacyjna | 1 mecz |
Krzysztof Hausner - (ur. 13 marca 1944 r. w Krakowie - zm. 26 stycznia 2004 r. w Krakowie) piłkarz (napastnik), zawodnik Zagłębia Sosnowiec w roku 1968, reprezentant Polski.
Okres gry w Zagłębiu Sosnowiec
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
| Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
| 1967/1968 | I liga | 6 | 2 |
| 1967/1968 | Puchar Polski | 3 | 0 |
| SUMA: | 6 | 2 |

