Wkład użytkownika Dariusz JUREK
Z WikiZagłębie
Dla użytkownika Dariusz JUREK dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
12 wrz 2015
- 18:0518:05, 12 wrz 2015 różn. hist. −53 Kościół p.w. św. Barbary w Koziegłowach Nie podano opisu zmian
- 17:2517:25, 12 wrz 2015 różn. hist. +70 Ostrowy Górnicze (Sosnowiec) Nie podano opisu zmian
- 17:2317:23, 12 wrz 2015 różn. hist. +110 Ostrowy Górnicze (Sosnowiec) Nie podano opisu zmian
- 17:2117:21, 12 wrz 2015 różn. hist. +37 Ostrowy Górnicze (Sosnowiec) Nie podano opisu zmian
- 17:1717:17, 12 wrz 2015 różn. hist. +792 Rosochacz (Koziegłowy) Nie podano opisu zmian
- 17:1617:16, 12 wrz 2015 różn. hist. +790 Pomykacz (Koziegłowy) Nie podano opisu zmian
- 17:1517:15, 12 wrz 2015 różn. hist. +9 Pasieka (Koziegłowy) Nie podano opisu zmian
- 17:1417:14, 12 wrz 2015 różn. hist. +782 Pasieka (Koziegłowy) Nie podano opisu zmian
- 17:0917:09, 12 wrz 2015 różn. hist. −13 Koziegłowy →Zabytki
- 17:0917:09, 12 wrz 2015 różn. hist. −324 Koziegłowy →Zabytki
- 17:0717:07, 12 wrz 2015 różn. hist. +41 Miejsca Pamięci - Gmina Koziegłowy →Ewidencja Miejsc Pamięci: 119/01 - 119/05 ostatnia
- 17:0317:03, 12 wrz 2015 różn. hist. +154 Miejsca Pamięci - Gmina Koziegłowy →Ewidencja Miejsc Pamięci: 119/01 - 119/05
- 17:0017:00, 12 wrz 2015 różn. hist. +20 Miejsca Pamięci - Gmina Koziegłowy →Ewidencja Miejsc Pamięci: 119/01 - 119/05
- 16:5816:58, 12 wrz 2015 różn. hist. +1 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Miejsca Pamięci
- 16:5816:58, 12 wrz 2015 różn. hist. +1 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Miejsca Pamięci
- 16:5716:57, 12 wrz 2015 różn. hist. +142 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Zabytki
- 16:5316:53, 12 wrz 2015 różn. hist. 0 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) Nie podano opisu zmian
- 16:5316:53, 12 wrz 2015 różn. hist. +117 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Zabytki
- 16:5216:52, 12 wrz 2015 różn. hist. 0 Koziegłowy Nie podano opisu zmian
- 16:5116:51, 12 wrz 2015 różn. hist. +821 Koziegłowy →Zabytki
- 16:4816:48, 12 wrz 2015 różn. hist. +190 Koziegłowy Nie podano opisu zmian
- 16:4716:47, 12 wrz 2015 różn. hist. +165 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) Nie podano opisu zmian
- 16:4416:44, 12 wrz 2015 różn. hist. +25 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) Nie podano opisu zmian
- 16:4316:43, 12 wrz 2015 różn. hist. +112 N Plik:Koziegłowy 002.JPG Koziegłowy (002); Fontanna na rynku [Autor zdjęcia: Dariusz JUREK - wszelkie prawa autorskie zastrzeżone] ostatnia
- 16:4216:42, 12 wrz 2015 różn. hist. +128 N Plik:Koziegłowy 001.JPG Koziegłowy (001); Urząd Miasta i Gminy Koziegłowy [Autor zdjęcia: Dariusz JUREK - wszelkie prawa autorskie zastrzeżone] ostatnia
11 wrz 2015
- 21:1221:12, 11 wrz 2015 różn. hist. +26 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Kluby sportowe
- 21:0821:08, 11 wrz 2015 różn. hist. +27 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Obiekty kultury
- 21:0521:05, 11 wrz 2015 różn. hist. +120 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Obiekty kultury
- 21:0021:00, 11 wrz 2015 różn. hist. +80 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Struktura wyznaniowa
- 20:5720:57, 11 wrz 2015 różn. hist. +144 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Struktura wyznaniowa
- 20:5420:54, 11 wrz 2015 różn. hist. +1 Dekanat koziegłowski →Parafie wchodzące w skład dekanatu:
- 20:5320:53, 11 wrz 2015 różn. hist. +971 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Struktura wyznaniowa
- 20:4220:42, 11 wrz 2015 różn. hist. +664 Gmina Koziegłowy (powiat myszkowski) →Jednostki OSP
- 20:2220:22, 11 wrz 2015 różn. hist. +64 Pałac we Włodowicach Nie podano opisu zmian ostatnia
- 20:2120:21, 11 wrz 2015 różn. hist. +4 Plik:Włodowice - Kantor - 0003.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 20:2020:20, 11 wrz 2015 różn. hist. +100 Pałac we Włodowicach Nie podano opisu zmian
- 20:1020:10, 11 wrz 2015 różn. hist. −48 Pałac we Włodowicach Nie podano opisu zmian
- 20:0820:08, 11 wrz 2015 różn. hist. 0 m Pałac we Włodowicach Pałac Włodowicki przeniesiono do Pałac we Włodowicach
- 08:4108:41, 11 wrz 2015 różn. hist. +36 Pałac we Włodowicach Nie podano opisu zmian
- 08:4108:41, 11 wrz 2015 różn. hist. +37 Pałac we Włodowicach Nie podano opisu zmian
- 08:3608:36, 11 wrz 2015 różn. hist. +794 Ostrowy Górnicze (Sosnowiec) Nie podano opisu zmian
- 08:2308:23, 11 wrz 2015 różn. hist. 0 Pałac w Pińczycach Nie podano opisu zmian ostatnia
10 wrz 2015
- 21:2021:20, 10 wrz 2015 różn. hist. +264 Pałac w Pińczycach Nie podano opisu zmian
- 21:1821:18, 10 wrz 2015 różn. hist. +25 Pałac w Pińczycach Nie podano opisu zmian
- 21:1721:17, 10 wrz 2015 różn. hist. +142 N Plik:Pińczyce 007.JPG Pińczyce (Gmina Koziegłowy); pałac barokowy z XVIII w., obecnie plebania 007 [Foto: Dariusz JUREK - wszystkie prawa autorskie zastrzeżone] ostatnia
- 21:1721:17, 10 wrz 2015 różn. hist. +142 N Plik:Pińczyce 006.JPG Pińczyce (Gmina Koziegłowy); pałac barokowy z XVIII w., obecnie plebania 006 [Foto: Dariusz JUREK - wszystkie prawa autorskie zastrzeżone] ostatnia
- 20:5820:58, 10 wrz 2015 różn. hist. −200 Pałac w Pińczycach Nie podano opisu zmian
- 20:5320:53, 10 wrz 2015 różn. hist. +764 Kościół p.w. św. Michała Archanioła w Pińczycach Nie podano opisu zmian
- 20:5220:52, 10 wrz 2015 różn. hist. +764 Kościół p.w. św. Antoniego Padewskiego w Koziegłówkach Nie podano opisu zmian
- 20:5220:52, 10 wrz 2015 różn. hist. +764 Kościół p.w. św. Barbary w Koziegłowach Nie podano opisu zmian
