Górnik Sosnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
| Linia 169: | Linia 169: | ||
! WIDTH=6%|BRAMKI (-) | ! WIDTH=6%|BRAMKI (-) | ||
! WIDTH=30%|UWAGI | ! WIDTH=30%|UWAGI | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1962/1963|'''1962/1963''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
Wersja z 21:34, 19 lip 2017
| 'Górnik Sosnowiec' | |
| Data powstania | 1945 |
| Poprzednie nazwy | ??? |
| Barwy | ??? |
| Adres | Sosnowiec, |
| Stadion | |
| Hala sportowa | ??? |
| Sekcje sportowe | piłka nożna, |
| [ Strona internetowa] | |
Górniczy Klub Sportowy Górnik działający w latach 1945-74 przy kopalni Sosnowiec. Z braku własnego obiektu na Sielcu, mecze rozgrywał na stadionie przy ul. Mireckiego. W 1974 roku został włączony do GKS Zagłębie. Klub ten nie ma nic wspólnego z aktualnie działąjacym klubem o tej samej nazwie.
Sekcja piłki nożnej
Sezony piłkarskie 1945 - 1956
Niniejsza tabela nie dotyczy tego hasła (jest w budowie)
| SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
|---|---|---|---|
| 1945 | Eliminacje - Grupa I (Zagłębie) | ? | - |
| 1945/1946 | ? | ? | - |
| 1946/1947 | Klasa B, Grupa I (Zagłębie) | ? | |
| 1947/1948 | ? | ? | |
| 1948/1949 | ? | ? | - |
| 1949/1950 | ? | ? | - |
| 1950/1951 | ? | ? | |
| 1951 | ? | ? | |
| 1952 | ? | ? | - |
| 1953 | ? | ? | - |
| 1954 | ? | ? | |
| 1955 | ? | ? | - |
| 1956 | ? | ? | - |
Sezony piłkarskie 1957 - 1962
Niniejsza tabela nie dotyczy tego hasła (jest w budowie)
| SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
|---|---|---|---|
| 1957 | Klasa B, Grupa II (Sosnowiec), ZOZPN | ? | - |
| 1958 | Klasa B, Grupa I (Sosnowiec), ZOZPN | 3/9 | |
| 1959 | Klasa B, Grupa I (Sosnowiec), ZOZPN | 1/10 | AWANS |
| 1960 | Klasa A, Grupa II (Zagłębie), ZOZPN | 3/8 | - |
| 1960/1961 | ?, ZOZPN | ? | - |
| 1961/1962 | ?, ZOZPN | ? | - |
Sezony piłkarskie 1963 - 1974
Lata 1966 - 1980
| SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1962/1963 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1966/1967 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1967/1968 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1968/1969 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1969/1970 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1970/1971 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1971/1972 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1972/1973 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1973/1974 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1974/1975 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1975/1976 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1976/1977 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1977/1978 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1978/1979 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
| 1979/1980 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
Niniejsza tabela nie dotyczy tego hasła (jest w budowie)
| SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
|---|---|---|---|
| 1962/1963 | ? | ? | - |
| 1963/1964 | ? | ? | - |
| 1964/1965 | ? | ? | - |
| 1965/1966 | ? | ? | - |
| 1966/1967 | ? | ? | - |
| 1967/1968 | ? | ? | |
| 1968/1969 | ? | ? | - |
| 1969/1970 | ? | ? | - |
| 1970/1971 | Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) | 2/17 | - |
| 1971/1972 | Liga Okręgowa, Grupa I (Katowice) | ? | - |
| 1972/1973 | ? | ? | - |
| 1973/1974 | ? | ? | - |
Sekcja podnoszenia ciężarów
..................................
